1 Forum Samorządów Uczniowskich

1 Forum Samorządów Uczniowskich pod patronatem Burmistrza
z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły w dniu 12 lutego br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się 1 Forum Samorządów Uczniowskich gimnazjów naszej Gminy. Forum zostało objęte patronatem przez Burmistrza.
Na Forum obecni byli zaproszeni goście – pan Burmistrz Maciej Kołoczek, dyrektor ZOPO pan Mirosław Olek, Naczelnik Wydziału Promocji Miasta pan Grzegorz Wąsik oraz przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta pan Jarosław Baranowski. W spotkaniu brały udział Samorządy Uczniowskie: z Gimnazjum z Zabrzega, Gimnazjum Katolickiego, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 oraz SU z Gimnazjum nr 1. Forum było okazją do wymiany dobrych praktyk oraz zaplanowania wspólnych działań. Forum prowadził przewodniczący naszej szkoły – Jakub Kopeć,  a prezentację działań naszej szkoły  – Kaja Fotła, Sandra Kwiczala oraz Kacper Linnert.
Więcej zdjęć