Klasowa wycieczka do Międzybrodzia Żywieckiego

Wędrujemy, wędrujemy
Ścieżynami zielonymi
Czy to słońce, czy to deszcz,
Wędrujemy po ojczystej naszej ziemi,
By ją zwiedzić wzdłuż i wszerz.

Klasowa wycieczka do Międzybrodzia Żywieckiego

                  Klasy pierwsze 7 czerwca pojechały wspólnie z wychowawczyniami: p. Ewą Przepiórą i p. Sylwią Kopeć do Międzybrodzia Żywieckiego. Metę mieliśmy w cudownym ośrodku „Niagara”. Po przyjeździe poszliśmy na Górę Żar, na którą wyjechaliśmy kolejka. Po drodze minęliśmy lotnisko i widzieliśmy startujący samolot. Na pewno nie zapomnimy cudownych widoków na szczycie góry. Po powrocie do  mieliśmy grilla i fantastyczną zabawę na ośrodku.

Pogoda dopisała, mimo wcześniejszych deszczowych prognoz.  Ten dzień należał niewątpliwie do udanych i nie zapomnimy go długo.

Ewa Przepióra